6 april 2021

De gespreksgroep bespreekt de bezinningsbrief ‘Ik laat je niet alleen’

Geschreven door Leon van Heel

De bezinningsbrief van de Remonstranten staat zondag 11 april centraal in de gespreksgroep. Deze bezinningsbrief, getiteld Ik laat je niet alleen. Over polarisatie en het vergeten wij, gaat over de rol van de kerk als maatschappelijk geweten, de tegenstellingen in de samenleving en hoe wij die voorbij komen. De gespreksgroep bespreekt in het bijzonder de eerste drie pagina’s.

De bezinningsbrief is hier te downloaden.

Deelnemers aan het online tafelgesprek

Videobellen

Tijdens de tweewekelijkse gespreksgroep van de Remonstranten Sommelsdijk bespreken deelnemers uit onze kerkgemeente en ook belangstellenden van buiten onze gemeente uiteenlopende geloofszaken. De bijeenkomst begint om 10.00 uur en vindt momenteel online plaats via Zoom. Zoom is een programma waarmee je via internet kunt videobellen of met elkaar gesprekken kunt voeren met PC, laptop of smartphone.

Meer informatie

Voor meer informatie over deze digitale tafelgesprekken en de link kunt u contact op nemen met Janet Parlevliet: j.parlevliet@icloud.com. Bellen mag ook 06-17437908 of 0187-665368.

Gerelateerd