22 december 2017

Gezellige Advent Avond

Geschreven door Jan de Vries

Op 21 december werd weer traditioneel een advent avond gehouden in onze kerk. Het was weer erg gezellig en goed bezet. Aan een lange tafel luisterden we naar verhalen die vertelt werden door Lieke ’t Hart en Wanda Drenthe en muziek van Rob Soeteman, Dick Muller en ons koor Cantone o.l.v. Sjaliene de Waal. Samen zongen we de liederen 444, 439 vers 1 en 2 en tot slot 442.

Cantone ‘koor van de Remonstrantse Gemeente’

Lieke ’t Hart

Wanda Drenthe

Op piano Sjaliene de Waal

 

 

Over Jan de Vries

Jan de Vries

Jan de Vries is de secretaris en de penningmeester van de Remonstranten in Sommelsdijk. Daarnaast beheert hij de website, de ledenadministratie, is contactpersoon privacygegevens en een van de redacteuren van Vrijzinnige Klanken.

Gerelateerd