22 december 2017

Gezellige Advent Avond

Geschreven door Jan de Vries

Op 21 december werd weer traditioneel een advent avond gehouden in onze kerk. Het was weer erg gezellig en goed bezet. Aan een lange tafel luisterden we naar verhalen die vertelt werden door Lieke ’t Hart en Wanda Drenthe en muziek van Rob Soeteman, Dick Muller en ons koor Cantone o.l.v. Sjaliene de Waal. Samen zongen we de liederen 444, 439 vers 1 en 2 en tot slot 442.

Cantone ‘koor van de Remonstrantse Gemeente’

Lieke ’t Hart

Wanda Drenthe

Op piano Sjaliene de Waal

 

 

Over Jan de Vries

Jan de Vries

Jan de Vries was de secretaris en de penningmeester van de Remonstranten in Sommelsdijk. Daarnaast beheerde hij de website, de ledenadministratie, was contactpersoon privacygegevens en een van de redacteuren van Vrijzinnige Klanken. Jan is 26 mei 2019 overleden. We hebben afscheid van hem genomen op vrijdag 31 mei 2019. Jan was voor velen een steun en toeverlaat. Een rustige vraagbaak, betrokken, betrouwbaar en dienstbaar.

Gerelateerd